کاشی تبریز

سوالهای متداول

تفاوت میان محصولات کاشی تبریز با محصولات سایر برندها در چیست ؟

در محصولات برند کاشی تبریز کیفیت و نوآوری حرف اول را میزند و از نظر ایده های نو و تولیدات منحصر بفرد و از لحاظ تنوع طرحها و رنگها بی رقیب است و برای طراحی از ایده کارشناسان و طراحان زبده ایرانی و اسپانیایی استفاده شده است. برای تمامی پارامترهای کیفی و ویژگیها استاندارد و معیارهای سختگیرانه تری تعیین و تعریف شده است. لذا تمامی محصولات برند کاشی تبریز حداکثر کیفیت لازم را دارا میباشند.

محصولات کاشی تبریز در مقابل سرما و گرما چگونه است ؟

محصولات دو پخت در برابر انبساط حرارتی و رطوبتی، شوک حرارتی، انبساط رطوبتی، مقاوم میباشند و همچنین محصولات پرسلانی با جذب آب زیر نیم درصد (گروه BIa) علاوه بر مقاوم بودن در شرایط ذکر شده در برابر یخ زدگی نیز مقاوم میباشند.

لکه پذیری محصولات برند کاشی تبریز چقدر می باشد ؟ (جرم گیر می باشند ؟ )

تمامی محصولات برند کاشی تبریز لعابدار میباشند وجود لعاب باعث میگردد مقاومت در برابر لکه پذیری محصولات افزایش یابد (جرم نمیگیرد) و لکه های نرمال براحتی با آب و مواد شوینده معمولی تمیز گردد .

آیا کاشی دیوار را میتوان برای سازه کف استفاده کرد ؟

اکثر محصولات دیواری کاشی تبریز دو پخت بوده و جذب آب بدنه زیادی دارد لذا زیاد بودن جذب آب به همراه پائین بودن استحکام باعث میگردد محصولات دو پخت قابل استفاده در کف نباشند. محصولات تک پخت با جذب آب زیر 6 درصد قابلیت استفاده در کف را دارند.

مصالح پیشنهادی برای نصب محصولات برند کاشی تبریز را بیان کنید ؟

پیشنهاد میگردد جهت سهولت در نصب و کیفیت نهایی کار از چسب مناسب برای نصب استفاده گردد ضمنا برای نصب محصولات پرسلانی این شرکت باید ازچسبهای مخصوص اینکار استفاده نمود .

فرق بین محصول رکتیفاید و بدون رکتیفاید در چیست ؟

محصولاتی که پس از تولید ، با دستگاه و ابزارهای ساینده لبه آنها تراشیده شده و ابعاد نهایی آنها یکنواخت میگردد اصطلاحاً کاشی رکتیفاید شده گویند اینکار باعث میگردد تمامی محصولات ابعاد یکنواختی داشته و بعد از چیدمان با  فاصله درز یکنواخت کار شده و سطح منظمی را ایجاد نماید