فهرست

صنایع کاشی تبریز یکی از پرافتخارترین فصل های کاری خود را سپری کرد و موفق به کسب سه عنوان برتر استانی و کشوری گردید :

١ – در مراسم ششمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت ،معدن و تجارت شرکت صنایع کاشی تبریز مفتخر به دریافت لوح << مرکز تحقیق و توسعه برتر کشور >> از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران گردیده است . این انتخاب حاکی از به روز بودن فن آوری و تکنولوژی این شرکت و صرف هزینه های بسیار بالا برای تحقیق و تولیدات به روز و توسعه تکنولوژی و ماشین آلات می باشد .

٢ –  در مراسم بیست و سومین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی کشور شرکت صنایع کاشی تبریز مفتخر به دریافت لوح و تندیس << صادرکننده نمونه و برتر استانی >> از سوی اتاق بازرگانی ، صنایع , معادن و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران گردیده است . این انتخاب نشان از تلاش شبانه روزی واحد صادرات این شرکت برای برای طرح بیشتر ، در بازارهای جهانی می باشد .

٣ – در مراسم روز جهانی استاندارد شرکت صنایع کاشی تبریز مفتخر به دریافت لوح و تندیس << واحد نمونه کیفی استان آذربایجان شرقی >> و مدیر کنترل کیفیت این شرکت موفق به دریافت لوح تقدیر << مدیر نمونه کنترل کیفیت استانی >> از سوی اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی گردیده است . این انتخاب را مدیون تلاش بی وقفه مدیریت کنترل کیفیت و پرسنل تلاشگر خطوط تولید هستیم .

Earn Three Top Provincial and National Titles

این افتخار بزرگ را که برگ زرینی دیگر در تاریخ پرافتخار این شرکت و حاکی از توانمندی در تولید و ارائه بهترین محصولات در صنعت کاشی و سرامیک و نشان از درایت مدیران و همکاران مجموعه میباشد، به تمامی همراهان گرامی ونمایندگان و مصرف کنندگان محصولات این شرکت تبریک و تهنیت گفته و امید است سالیان سال دست به دست هم و در کنار یکدیگر و با پیشرفت و موفقیت روز افزون شاهد افتخاراتی مداوم و همیشگی باشیم .


طراحی توسط واحد انفورماتیک گروه صنعتی کاشی تبریز